top of page

EĞİTİMLER 

Tüm yöneticilerin kendi ekipleri için öncelikle güçlü bir eğitmen olması gerektiğine inanıyorum. Aşağıda sadece bir eğitmen olarak değil aynı zamanda bir yönetici olarak beraber çalıştığım arkadaşlarımın değişimine aracı olmak üzere verdiğim eğitimleri bulabilirsiniz. Satış ve Satış Yönetimi Eğitimleri; Çağrı Merkezi Eğitimleri ve Diğer Kişisel Yetkinlik Eğitimleri olmak üzere 3 alanda topladığım eğitimlerimin içeriği ana tema sabit olmakla birlikte katılımcılarımın ihtiyaçlarına göre özelleştirilerek uygulanmaya özen gösteriyorum. 

Eğitim tasarlarken ve uygularken kullandığım yaklaşımın temel adımları şunlardan oluşmaktadır:

  • İhtiyaç Analizi

  • Hedef Analizi

  • Durum / Gap Analizi

  • İçerik Tasarımı ve Paylaşımı

  • Örnekle / Uygula

  • Geri Bildirim

  • Takip ve Gözlem

1. Satış ve Satış Yönetimi Eğitimleri

 

Satış ve Satış Yönetimi, üzerinde herkesin fikrinin olduğu ve fakat herkesin farklı biçimlerde farklı sonuçlar yarattığı "zor" iş alanlarıdır. Bu işe gönül vermiş satış profesyonellerinin ve yöneticilerinin satış işini mesleki formasyonda yapmalarına yardımcı olacak eğitimlerden oluşan bu formasyon satışın teknik ve estetik yüzü hakkında sadece farkındalık yaratmayı hedeflemekle kalmaz aynı zamanda bu farkındalığa bağlı davranışsal değışiklikler konusunda katılımcıları cesaretlendirmek için tasarlanmıştır. Bu eğitimlerde sınıfiçi programların uzaktan eğitim araçları ile desteklenmesi ile eğitimin hayata geçişi kolaylaştırılmaya çalışılmıştır. Katılımcılarla eğitimler öncesinde keşif çalısmaları yapılarak özelleştirilen içerik kapsamı eğitim sonrasında da ihtiyaca göre birebir çalısmalarla eğitsel etkinlik güçlendirilmektedir.

2. Çağrı Merkezi Eğitimleri

 

Günümüzün en etkin hizmet ve satıs noktası olma özelligine sahip Çagrı Merkezleri'nin yönetimi bu alanda her kademede yetkin personeli zorunlu kılmaktadır.Özellikle ara kademe yönetici gelistirebilmek için bu alanda hazırladıgım egitimler bu alanı ana iş alanı olarak tercih eden profesyonellerin gelisim ihtiyacını karsılamak üzere tasarlanmıstır. Sektörde müsteri temsilcisi, satıs temsilcisi, takım lideri ya da supervisor olarak görev yapan tüm profesyonellerin mesleki formasyonlarının gelisimi icin ulusal ve uluslararası örnekler de içeren uygulama agırlıklı egitimleri kapsamaktadır. 

3. Diğer Yetkinlik Eğitimleri

 

Profesyonel is yasamında basarılı olabilmek için ögrenilmesi gereken küçük sırların paylaşıldıgı egitimler yanında günümüzün en dikkat çeken iş alanlarından olan ödeme sistemleri araçları hakkında oluşturulan ürün egitimleri bu grupta yer almaktadır.Daha çok teknik egitimler ile geniş katılımlı açık egitimler olan bu grup sektörel bazda herkesin katılımı öngörülerek hazırlanmıstır.bottom of page